7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

1 трав. 2024
Стіни КЗ "ХІРЦ №1" приймають студентів
1 травня 2024 р. відбулась зустріч зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

1 лют. 2019

Запрошуємо на тренінг з інклюзії в школi

Запрошуємо на тренінг з інклюзії в школi- Ресурсна кімната та ії використання для всіх дітей
30 січ. 2019

На базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду.

30.01.2019 на базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду для директорів шкіл та дитячих садочків з інклюзивним навчанням.
24 січ. 2019

Фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру представили досвід роботи.

Фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру представили досвід роботи для представникам органів місцевого самоврядування з районів області Харкова.
16 січ. 2019

Про регіональний конкурс "Учитель року- 2019" ІІ тур.

У регіональному конкурсі «Учитель року - 2019» до ІІ туру увійшли 5 учасників.
11 січ. 2019

Директор інклюзивно-ресурсного центру приймає участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів).

Директор інклюзивно-ресурсного центру приймала участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів), які здійснюють супровід інклюзивної освіти, в межах Методичного марафону «Інклюзивна освіти: крокуємо разом».
9 січ. 2019

ІІ (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019".

9.01.2019 року розпочався ІІ (регіональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». 345 учасників зареєструвалися для участі у І турі.
21 груд. 2018

Про проведення інтервізійної зустрічі

21 грудня 2018 року на базі Харківського ІРЦ було проведено інтервізійну зустріч з командою психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами закладу дошкільної освіти № 97.
11 груд. 2018

Круглий стіл «Міжгалузева співпраця в роботі інклюзивного закладу освіти»

11 грудня 2018 року Ковальчук Олена Вікторівна, практичний Харківського ІРЦ прийняла участь у круглому столі «Міжгалузева співпраця в роботі інклюзивного закладу освіти», яка організовувалась для директорів, заступників директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання.
30 лист. 2018

30 листопада 2018 року Єньшина Олена Юріівна взяла участь у складі жюрі щорічного відкритого фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями здоров`я «На крилах натхнення»
7 лист. 2018

На базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» були проведені заняття факультету підвищення кваліфікації при КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти".

7 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» були проведені курси підвищення кваліфікації при КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти".