Директор інклюзивно-ресурсного центру приймає участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів).

11 січ. 2019

11.01.2019 року Директор інклюзивно-ресурсного центру приймала участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів), які здійснюють супровід інклюзивної освіти, в межах Методичного марафону «Інклюзивна освіти: крокуємо разом».

Темою методичного семінару була «Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Під час семінару проаналізовано стан реалізації обласного освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області», актуалізовано організаційно-методичні засади діяльності Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, розглянуто роль методичної служби в організації та здійсненні супроводу інклюзивної освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Харківщини; обговорено актуальні питання взаємодії Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти з методичними структурами районів (міст, ОТГ).

Директором Харківського ІРЦ Вишневою Іриною Миколаївною були розкриті питання співпраці інклюзивно-ресурсного центру з методично службою відділу (управління) освіти як умова створення ефективного інклюзивного середовища.

У заході взяли участь 46 педагогічних працівників.