23 квіт. 2024
КЗ «ХІРЦ #1» вітає з днем психолога
Сьогодні, 23 квітня, в Україні святкують День психолога. Це доволі молоде професійне свято і наразі в календарі світової спільноти не має окремого дня для привітання психологів та тих, хто причетний до цієї професії.

2 квіт. 2024
Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизу
Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

22 груд. 2023
Звітна нарада
20 грудня 2023 відбулася звітна нарада фахівців ХІРЦ №1 за 2023 рік

На базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду.

30 січ. 2019
30.01.2019 на базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду для директорів шкіл та дитячих садочків з інклюзивним навчанням.

30 січня 2019 на базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду для директорів шкіл та дитячих садочків з інклюзивним навчанням.

Тема наради: «Умови співпраці Харківського ІРЦ із закладами загальної середньої освіти та закладами дошкільної освіти щодо організації виїзних засідань центру з метою супроводу дітей з особливими освітніми потребами».

Метою заходу було окреслення перспектив співпраці педагогічних працівників та фахівців центру для забезпечення ефективного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти.

На нараді був присутній Шепель Валерій Миколайович начальник відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти Харківської ради.

Під час інструктивно-методичної наради обговорювалися  наступні питання:

-нормативно-правові аспекти інклюзивного навчання;

-умови співпраці фахівців Харківського ІРЦ з командами психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами;

- питання щодо формування позитивного ставлення до інклюзивного навчання.

Фахівці центру надали методичну допомогу щодо організації виїзного засідання з метою проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей шкільного та дошкільного віку.

У заході брали участь: 22 директора закладів загальної середньої освіти та 52 завідувача закладів дошкільної освіти.

Наприкінці учасники наради поділилися своїми враженнями, відзначили свою готовність до співпраці із Харківським ІРЦ.