7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

1 трав. 2024
Стіни КЗ "ХІРЦ №1" приймають студентів
1 травня 2024 р. відбулась зустріч зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти.

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України.

29 трав. 2020

Харківський ІРЦ відновляє роботу.

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» відновляє роботу з 01 червня 2020 року.
28 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди закінчення навчального року.

4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги.

18 бер. 2020

У Харківському ІРЦ з 18 березня до закінчення карантину запроваджено дистанційну форму роботи.

На виконання постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу» з метою запобігання поширенню короно вірусу та обмеження щодо транспортного сполучення, у Комунальному закладі «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» запроваджено з 18 березня до закінчення карантину дистанційну форму роботи.
20 лют. 2020

Проведенно інструктивно-методичну нараду для керівників закладів дошкільної освіти зі спеціальними групами.

20.02.2020 проведенно інструктивно-методичну нараду для керівників закладів дошкільної освіти зі спеціальними групами за темою: «Умови співпраці Харківського інклюзивно-ресурсного центру з закладами освіти з питань проведення комплексної оцінки розвитку дітей».
19 груд. 2019

Свято "Новорічна подорож до "Сонячної країни".

19 грудня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» за участю студентів Вищого коледжу мистецтв відбулося свято «Новорічна подорож до «Сонячної країни» для дітей з особливими освітніми потребами.
13 лист. 2019

Проведення науково-методичного семінару для вчителів-логопед логопедичних пунктів та районих психологів.

Відбувся науково-методичний семінар по залученню вчителів-логопедів логопедичних пунктів та районих психологів до спільної роботи з фахівцями Харківського ІРЦ.
22 жовт. 2019

Проведенно супервізійну групу 22.10.2019.

Відбулась супервізійна група 22.10.2019 під керівництвом фахівців Харківського ІРЦ для педагогічних працівників.