23 квіт. 2024
КЗ «ХІРЦ #1» вітає з днем психолога
Сьогодні, 23 квітня, в Україні святкують День психолога. Це доволі молоде професійне свято і наразі в календарі світової спільноти не має окремого дня для привітання психологів та тих, хто причетний до цієї професії.

2 квіт. 2024
Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизу
Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

22 груд. 2023
Звітна нарада
20 грудня 2023 відбулася звітна нарада фахівців ХІРЦ №1 за 2023 рік

19 серп. 2019

Навчання фахівців Харківського ІРЦ

Навчання фахівців за психодіагностичними методиками
21 трав. 2019

Проведення суперізійної групи 21.05.2019

Харківський ІРЦ запрошує педагогічних працівників на відвідування супевізійної групи
24 квіт. 2019

На базі Харківського ІРЦ було проведено майстер-клас "Нумікон: проста математика для всіх"

24 квітня на базі Харківсьгого ІРЦ було проведено майтер-клас на тему: "Нумікон: проста математика для всіх"
23 квіт. 2019

Проведено суперізійну групу

Харківський ІРЦ провів для педагогічних працівників супервізійну групу.
14 лют. 2019

Проведено науково-практичний семінар для практичних психологів

Проведення науково-практичний семінар для педагогічних працівників шкіл з інклюзивним навчанням «Особливості взаємодії Харківського ІРЦ з командами психолого-педагогічного супроводу ЗЗСО в умовах інклюзивної освіти».
1 лют. 2019

Запрошуємо на тренінг з інклюзії в школi

Запрошуємо на тренінг з інклюзії в школi- Ресурсна кімната та ії використання для всіх дітей
30 січ. 2019

На базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду.

30.01.2019 на базі Харківського ІРЦ було проведено інструктивно-методичну нараду для директорів шкіл та дитячих садочків з інклюзивним навчанням.
24 січ. 2019

Фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру представили досвід роботи.

Фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру представили досвід роботи для представникам органів місцевого самоврядування з районів області Харкова.
16 січ. 2019

Про регіональний конкурс "Учитель року- 2019" ІІ тур.

У регіональному конкурсі «Учитель року - 2019» до ІІ туру увійшли 5 учасників.
11 січ. 2019

Директор інклюзивно-ресурсного центру приймає участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів).

Директор інклюзивно-ресурсного центру приймала участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів), які здійснюють супровід інклюзивної освіти, в межах Методичного марафону «Інклюзивна освіти: крокуємо разом».