Проведено науково-практичний семінар для практичних психологів

14 лют. 2019
Проведення науково-практичний семінар для педагогічних працівників шкіл з інклюзивним навчанням «Особливості взаємодії Харківського ІРЦ з командами психолого-педагогічного супроводу ЗЗСО в умовах інклюзивної освіти».

14.02.2019  проведено науково-практичний семінар на базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» за темою: «Основні напрями роботи працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти».

На семінарі виступали:

• Директор Харківського ІРЦ Вишнева І.М. з доповіддю на тему: «Основні напрями роботи працівників психологічної служби з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії: цілі, завдання, очікувані результати», під час виступу обговорили питання основних напрямів роботи, функціональні обов’язки практичного психолога у команді супроводу, надні методичні рекомендації щодо складання «Індивідуальної програми розвитку дитини», колекційної програми роботи з дітьми з особливими освітніми проблемами в умовах інклюзії.
  • Практичні психологи Харківського ІРЦ Ковальчук О.В. та Дем’яненко Л.О. розкрили питання: «Діагностичний інструментарій шкільного психолога для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» та «Організація корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання».

Під час науково-практичного семінару обговорювались складні випадки з якими зустрілись  практичні психологи у своїй практиці, фахівці центру надали методичну та практичну допомогу у вирішенні цих ситуацій.

По закінченню семінару практичні психологи отримали методичні та практичні знання для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання. Всім учасникам були надіслані матеріали семінару на електронну пошту. Фахівці центру запросили всіх відвідувати супервізійні групи для пошуку шляхів вирішення складних ситуацій та обміну досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребам.