23 квіт. 2024
КЗ «ХІРЦ #1» вітає з днем психолога
Сьогодні, 23 квітня, в Україні святкують День психолога. Це доволі молоде професійне свято і наразі в календарі світової спільноти не має окремого дня для привітання психологів та тих, хто причетний до цієї професії.

2 квіт. 2024
Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизу
Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

22 груд. 2023
Звітна нарада
20 грудня 2023 відбулася звітна нарада фахівців ХІРЦ №1 за 2023 рік

18 бер. 2020

У Харківському ІРЦ з 18 березня до закінчення карантину запроваджено дистанційну форму роботи.

На виконання постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу» з метою запобігання поширенню короно вірусу та обмеження щодо транспортного сполучення, у Комунальному закладі «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» запроваджено з 18 березня до закінчення карантину дистанційну форму роботи.
20 лют. 2020

Проведенно інструктивно-методичну нараду для керівників закладів дошкільної освіти зі спеціальними групами.

20.02.2020 проведенно інструктивно-методичну нараду для керівників закладів дошкільної освіти зі спеціальними групами за темою: «Умови співпраці Харківського інклюзивно-ресурсного центру з закладами освіти з питань проведення комплексної оцінки розвитку дітей».
19 груд. 2019

Свято "Новорічна подорож до "Сонячної країни".

19 грудня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» за участю студентів Вищого коледжу мистецтв відбулося свято «Новорічна подорож до «Сонячної країни» для дітей з особливими освітніми потребами.
13 лист. 2019

Проведення науково-методичного семінару для вчителів-логопед логопедичних пунктів та районих психологів.

Відбувся науково-методичний семінар по залученню вчителів-логопедів логопедичних пунктів та районих психологів до спільної роботи з фахівцями Харківського ІРЦ.
22 жовт. 2019

Проведенно супервізійну групу 22.10.2019.

Відбулась супервізійна група 22.10.2019 під керівництвом фахівців Харківського ІРЦ для педагогічних працівників.
17 жовт. 2019

Проведення науково-методичного семінару для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти.

Проведення науково-методичного семінару для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти зі спеціальними групами.
23 вер. 2019

Зустріч студентів КЗ "Харківський вищий коледж мистецтв" з фахівцями Харківського ІРЦ.

23 вересня відбулась зустріч фахівців Харківського ІРЦ зі студентами комунального закладу «Харківський вищий навчальний коледж мистецтв». Під час спільної роботи розглянули питання, щодо організація свят з дітьми з особливими освітніми потребами. Фахівці провели екскурсію по закладу та розповіли про методи та прийоми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
28 серп. 2019

Відбулася міська серпнева конференція педагогічних працівників 2019 Харкова.

Відбулася міська серпнева конференція педагогічних працівників Харкова.
21 серп. 2019

Запис до Харківського ІРЦ на проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

19 серп. 2019

Про роботу фахівців Харківського ІРЦ.