Запрошуємо на тренінг з інклюзії в школi

1 лют. 2019
Запрошуємо на тренінг з інклюзії в школi- Ресурсна кімната та ії використання для всіх дітей

01 лютого м. Харків вул. Шота Руствелі 32/2
з 10.00 до 17.00

ВАРТІСТЬ:
ОДИН ТРЕНІНГ - 750 грн (при умові сплати до тренінгу)
ЯКЩО З КОЛЕГОЮ - 600 грн
ДВА МОДУЛІ - 1300 грн (при умові сплати до тренінгу)
УЧАСТЬ ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТІ

❗РЕЄСТРАЦІЯ - https://goo.gl/forms/f4MylfJFV6PgCgIr2

Тренера: Жукова Людмила Володимирівна та Ліждвой Олександр Олексійович

ПРОГРАММА ТРЕНІНГУ :

* Сенсорний розвиток дітей. Його основи та як використовувати ці знання для підвищення ефективності навчального процесу для всіх дітей.
* Навіщо дитині з ООП потрібна ресурсна кімната.
* Організація ресурсної кімнати.
* Кому та з якими цілями потрібне відвідування ресурсної кімнати
* Безпечне використання обладнання ресурсної кімнати для всіх дітей в класі

Після проходження тренінгу ви будете ЗНАТИ :

Що таке сенсорний розвиток дитини;
Як визначати домінуючі канали сприйняття дітей;
Навіщо дитині з ООП потрібна ресурсна кімната.
Ви ЗМОЖЕТЕ ПРАКТИЧНО:
Організувати ресурсну кімнату у своєму навчальному закладі;
Оцінювати та впливати на стан дитини з ООП;
Підвищити свою готовність до роботи з дітьми з дивною поведінкою;
Змінювати форми подачі інформації в залежності від потреб дитини.
Отримаєте ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ :
Використання специфічного обладнання ресурсної кімнати для індивідуальних та групових занять;
Використання всіх можливостей ресурсної кімнати для всебічного розвитку всіх дітей в класі;
Розберемося у можливих причинах дивної поведінки дітей з ООП.
Тренінг допоможе вчителям та спеціалістам команди супроводу отримати відповіді стосовно деяких дивних форм поведінки дітей з особливими освітніми потребами та в майбутньому уникати помилок в роботі з ними.
Також ми розглянемо багато практичних випадків та прикладів роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Для кращого розуміння та занурення у тему будуть використані відео фрагменти занять.

Після проходження тренінгу кожен учасник отримує сертифікат участі

❗РЕЄСТРАЦІЯ - https://goo.gl/forms/f4MylfJFV6PgCgIr2

ДОВІДКА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ 0666355834; 0937065995