7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

Свято "Новорічна подорож до "Сонячної країни".

19 груд. 2019
19 грудня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» за участю студентів Вищого коледжу мистецтв відбулося свято «Новорічна подорож до «Сонячної країни» для дітей з особливими освітніми потребами.

19 грудня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» за участю студентів Вищого коледжу мистецтв  відбулося свято «Новорічна подорож до «Сонячної країни» для дітей з особливими освітніми потребами.
Співпраця колективу Харківського інклюзивно-ресурсного центру з Харківським вищим коледжем мистецтв продемонструвала плідную творчу співпрацю щодо реалізації одного з основоположних принципів Української держави – рівність усіх її громадян у своїй гідності та правах.
   Казкові персонажі у виконанні студентів коледжу мистецтв запропонували дітям ігри та розваги, строго відповідно до  психолого-педагогічних вимог. Яскравий реквізит, піднесена емоційна атмосфера, музичний супровід ігор сприяли активності дітей та залученню всіх присутніх до розвитку сюжету свята.  Діти отримали яскраві враження, подарунки, нагороди, дипломи та чудовий настрій в цей святковий день. А також мали змогу поділитись своїми талантами, подивитись на можливості інших дітей та покази себе.
   Батьки запрошених дітей активно взаємодіяли з персонажами в проведенні ігор. Студенти отримали практичні навички роботи з «особливими» дітьми, що вагомою краплиною впало у джерело формування їхньої професійної майстерності як сценариста, режисера, постановника, актора, ведучого, аніматора, керівника аматорського колективу, організатора свят і театралізованих видовищ.