Проведенно супервізійну групу 22.10.2019.

22 жовт. 2019
Відбулась супервізійна група 22.10.2019 під керівництвом фахівців Харківського ІРЦ для педагогічних працівників.

22 жовтня 2019 року на базі Харківського ІРЦ було відбулась зустріч супервізійної групи  з працівниками закладів освіти. У роботі групи взяли участь в.о. директора Харківського ІРЦ Єньшина О.Ю., вчитель-дефектолог Харківського ІРЦ Луценко Л.Л. та учасники: Завідувач ЗДО №255, практичні психологи ЗДО №320, 447, 414, 29, 142, 87 ЗЗСО №87,108, асистенти вчителя ЗЗСО №87, асистент вихователя ЗДО №255, всього було присутньо 12 педагогічних працівників.

Завданнями супервізійної групи стали створення атмосфери для обміну досвідом та підвищення професійного рівня членів групи. Були обговорені питання та проблеми, які виникають під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в інклюзивній групі.