Проведення науково-методичного семінару для вчителів-логопед логопедичних пунктів та районих психологів.

13 лист. 2019
Відбувся науково-методичний семінар по залученню вчителів-логопедів логопедичних пунктів та районих психологів до спільної роботи з фахівцями Харківського ІРЦ.

13 листопада 2019 на базі Харківського ІРЦ було проведено науково-методичний семінар для вчителів-логопедів логопедичних пунктів та районних психологів

Тема семінару: «Особливості роботи вчителя-логопеда та практичного психолога під час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами »

Метою заходу було окреслити основні завдання співпраці вчителів-логопедів з логопедичних пунктів, районних психологів з фахівцями Харківського ІРЦ під час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами.

Під час науково-методичного семінару обговорювалися  наступні питання:

• особливості обстеження дітей з особливими освітніми потребами;
  • надали рекомендації щодо оформлення протоколів після проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з ООП.

У заході брали участь: фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру, Шепель Валерій Миколайович - начальник відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти Харківської міської ради, Осмачко Олена Іванівна та Гаврилова Інна Анатоліївна – методисти НМПЦ Департаменту освіти Харківської міської ради, 5 вчителів-логопедів логопедичних пунктів та 5 районних психологів.

Наприкінці учасники семінару поділилися своїми враженнями, відзначили свою готовність до співпраці із Харківським ІРЦ.