1 трав. 2024
Стіни КЗ "ХІРЦ №1" приймають студентів
1 травня 2024 р. відбулась зустріч зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

25 квіт. 2024
На протязі квітня КЗ «ХІРЦ #1» плідно співпрацює з педагогами та батьками дітей
КЗ «ХІРЦ #1» приймає гостей та ділиться досвідом.

23 квіт. 2024
КЗ «ХІРЦ #1» вітає з днем психолога
Сьогодні, 23 квітня, в Україні святкують День психолога. Це доволі молоде професійне свято і наразі в календарі світової спільноти не має окремого дня для привітання психологів та тих, хто причетний до цієї професії.

Проведення супервізійної групи

12 березня 2021року на базі Харківського ІРЦ відбулась супервізорська група. Прийняли участь практичні психологи та педагогічні працівники. На зустрічі фахівці розібрати складний випадок з дитиною та отримати зворотний зв’язок від колег, обмінялись досвідом.

25 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзино-ресурсний центр Харківської міської ради» відбулася Супервізорська група. У роботі взяли участь практичні психологи та вчителі закладів освіти з інклюзивним навчанням. Всього було присутньо 25 педагогічних працівника. Группа була орієнтована на       професійну підтримку та розвиток спеціалістів, що працюють з дітьми з особливими     освітніми потребами.

22 жовтня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзино-ресурсний центр Харківської міської ради» відбулася Супервізорська група. У роботі взяли участь Завідувач ЗДО №255, практині психологи ЗДО №320, 447, 414, 29, 142, 87; ЗЗСО №87, 108; асистент вчителя ЗЗСО №87; асистент вихователя ЗДО №255, всього було присутньо 12 педагогічних працівника. Завданнями супервізійної групи стали створення атмосфери для обміну досвідом та підвищення професійного рівня членів групи. Були обговорені питання та проблеми, які виникають під час організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

23 квітня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» відбулася Супервізорська група. На зустрічі розглянулись наступні питання: Документація практичного психолога;  Співпраця Харківського ІРЦ із закладами освіти; Проаналізували складні випадки, завдаяки чому спеціалісти отримали професійну підтримку. Захід відвідало 9 практичних психологів закладів освіти м.Харкова, а самє ЗДО №320, 255, 425, 142, 4, 7; ЗЗСО №67, 57.

22 листопада 2018 року о 15.00 на базі Комунального закладу  «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» відбулася Супервізорська група, за темою: «Організація  роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» з педагогічними працівниками, практичними психологами.