7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

На базі Харківського ІРЦ було проведено майстер-клас "Нумікон: проста математика для всіх"

24 квіт. 2019
24 квітня на базі Харківсьгого ІРЦ було проведено майтер-клас на тему: "Нумікон: проста математика для всіх"

24 квітня в 14.30 на базі Харківського інклюзивно-ресурсного центру було проведено майстер-клас для педагогічних працівників та батьків дітей з особливими освітніми потребами "Нумікон: математика для всіх".

Унтіна М.Д. поділилась досвідом використання методики нумікон при вивченні математики "Нумікон - робимо числа реальними". Розповіла про склад набору для використання методики Нумікон, продемонструвала як проводити заняття. Всі учасники змогли детально ознайомитись, спробувати роз'вязати задачу з набором матеріалів.

Кадикова І.М., кандидат економічних наук, розкрила досвід розвитку математичних компетенцій невербальної  дитини. Розповіла про етапи роботи за методикою Нумікон, хрономогію опанування математичних знань дитини, продемонструвала відео-уроки з дитиною.

На майстер класі були присутні 18 чолокік, це були батьки дітей з особливими освітніми потребами та педагогічні працівники. Учасникам були роздані електронні матеріали приготовлені ведучими.