7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

1 трав. 2024
Стіни КЗ "ХІРЦ №1" приймають студентів
1 травня 2024 р. відбулась зустріч зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

25 квіт. 2024
На протязі квітня КЗ «ХІРЦ #1» плідно співпрацює з педагогами та батьками дітей
КЗ «ХІРЦ #1» приймає гостей та ділиться досвідом.

Директор інклюзивно-ресурсного центру приймає участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів).

11 січ. 2019

11.01.2019 року Директор інклюзивно-ресурсного центру приймала участь у методичному семінарі для методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів), які здійснюють супровід інклюзивної освіти, в межах Методичного марафону «Інклюзивна освіти: крокуємо разом».

Темою методичного семінару була «Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Під час семінару проаналізовано стан реалізації обласного освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області», актуалізовано організаційно-методичні засади діяльності Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, розглянуто роль методичної служби в організації та здійсненні супроводу інклюзивної освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Харківщини; обговорено актуальні питання взаємодії Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти з методичними структурами районів (міст, ОТГ).

Директором Харківського ІРЦ Вишневою Іриною Миколаївною були розкриті питання співпраці інклюзивно-ресурсного центру з методично службою відділу (управління) освіти як умова створення ефективного інклюзивного середовища.

У заході взяли участь 46 педагогічних працівників.