Зміни в тарифних планах Класної Оцінки

11 лют. 2021
Шановні друзі! Ми вдячні всім вам за співпрацю, і те, що ви залишаєтеся прихильниками вітчизняних систем інформатизації навчального процесу.

Шановні друзі!

Ми вдячні всім вам за співпрацю, і те, що ви залишаєтеся прихільниками вітчизняних систем інформатизації навчального процесу.

Повідомляємо, що через зростання вартості за користування серверами та їх обслуговування провайдерами з 1 січня 2020 року підніметься вартість послуг порталу.
Але навіть з підняттям ціни максимальний пакет послуг обійдеться для організації менше, ніж 5 грн/день.

З підвищенням вартості пакетів будуть підняті "ліміти" на дисковий простір пакетів "Базовий" (до 35 МБ) та "Сайт" (до 250 МБ).

Ознайомтеся зі змінами в таблиці:
Пакет  Було   Буде
"Базовий"   120 грн на рік  180 грн на рік
"Сайт"

70 грн / міс

700 грн на рік

105 грн / міс

1049 грн на рік

"Сайт+"

99 грн / міс

900 грн на рік

149 грн / міс
       1349 грн на рік
"Професіонал"

130 грн / міс

1200 грн на рік

195 грн / міс
1799 грн на рік
Якщо ви хочете продовжувати користуватися «Классной оцінкою» на старих умовах, встигніть оплатити до 30 грудня 2020 року.

Для повільного зростання вартості послуг системи "Класна Оцінка" з 1 по 31 січня 2021 року буде діяти знижка на пакети, за промокодом:

Roqm6B2p

Ми також проводимо роботи з модернізації системи. Вже після зимових канікул ви побачите оновлений портал.
Приємні зміни торкнуться й сайтів закладів освіти.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з вами.
Ми намагаємося зробити вашу роботу з системою простіше та зручніше.

З повагою,
команда проекту «Класна Оцінка»