"Класна Оцінка" на виставці "Сучасні заклади освіти - 2015"

8 бер. 2015
В рамках VI Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2015" 12 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться презентація проекту "Класна Оцінка".

Тема презентації - «Проект «Класна Оцінка»: розробка та впровадження електронної платформи для реалізації доступної дистанційної освіти та інформатизації діяльності установ освіти як на рівні окремого закладу, так і регіону в цілому».

Місце проведення - Конференц–зал № 1 - (ЮН-ПРЕС - Медіа-зал). Час проведення - 12:10 - 12:50.

Проводить: Зайцев Віталій Єгорійович, проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Доповідачі: Красоха Ксенія Миколаївна, провідний інженер Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Морозов Дмитро Сергійович, аспірант Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Музика Андрій Валерійович, інженер Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Питання, що обговорюватимуться: презентація можливостей системи для використання в закладах освіти та в системі управління освітою, обговорення результатів впровадження системи на прикладі роботи освітнього порталу Дніпропетровської області.

Цільова аудиторія: керівники управлінь/департаментів освіти, методичних центрів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів освіти, а також викладачі і відвідувачі виставки.

Запрошуємо всіх - у вас буде можливість ознайомитися з можливостями проекту і задати запитання.