7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

Робота Харківського ІРЦ під час воєнного стану

19 вер. 2022
Під час воєнного стану Харківський ІРЦ продовжує свою роботу!.

Робота Харківського інклюзивно-ресурсного центру під час військового стану організована також дистанційно.
Спеціалісти надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами шляхом використання дистанційних технологій за допомогою онлайн-ресурсів: мобільних додатків, програм для організації відеоконференцій.
Фахівцями ІРЦ надаються онлайн-консультації батькам та законним представникам дітей з особливими освітніми потребами. Також надаються консультації педагогічним працівникам шляхом індивідуального спілкування через мобільні додатки.
Нагадуємо, що питання можна надсилати електронною поштою на адресу інклюзивно-ресурсного центру: [email protected]
Актуальну Інформацію, щодо організації роботи інклюзивно-ресурсного центру та роботи з дітьми з особливими освітніми потребами можна отримати на вебсайті Харківського ІРЦ: