Виступ директора Харківського ІРЦ у Регіональному круглому столі «Стан і перспективи впровадження інклюзивного та інтегрованого навчання на Харківщині в світлі нового Зак

31 жовт. 2018

31 жовтня 2018 року відбувся Регіональний круглий стіл «Стан і перспективи впровадження інклюзивного та інтегрованого навчання на Харківщині в світлі нового Закону України «Про освіту» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської області державної адміністрації, на базі Харківського національно педагогічного Університету ім. Г.С. Сковороди. Метою круглого стола була обмін досвідом і обговорення шляхів підвищення ефективності навчання дітей з особливими потребами в умовах закладів дошкільної та загальної середньої освіти Харківського регіону.

На круглому столі доповідали співголови оргкомітету: Шевцов  Андрій Гаррійович – директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Синьов Віктор Миколайович – декан факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, президент асоціації корекційних педагогів.

Директор Харківського інклюзивно-ресурсного центру – Вишнева Ірина Миколаївна розкрила тему: «Роль інклюзивно-ресурсних центрів у забезпеченні ефективності навчання і супроводу дітей з особливостями психофізичного розвитку».