7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

На базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» були проведені заняття факультету підвищення кваліфікації при КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти".

7 лист. 2018
7 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» були проведені курси підвищення кваліфікації при КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти".

7.11 по 16.11 2018 року на базі комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний  центр» були проведені курси підвищення кваліфікації при КВНЗ "Харківська академія  неперервної освіти".

У заході брали участь близько 90 фахівці районних(міських) інклюзивно- ресурсних центрів  Харківської області. Фахівці Харківського ІРЦ представили свій досвід і розкрили теми:  «Комплексна психолого- педагогічна оцінка розвитку дітей з 2 до 18 років», «Особливості  розвитку та підтримки дітей з порушенням інтелекту», «Особливості розвитку та підтримки дітей з розладами спектру аутизму», «Особливості розвитку та підтримки дітей з порушенням слуху». «Особливості розвитку та підтримки дітей з порушенням зору".