7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

Фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру прийняли участь у Першому Харківському сімейному форумі.

30 вер. 2018

30  вересня 2018 року Фахівці Харківського інклюзивно-ресурсного центру 30 вересня 2018 року прийняли участь у Першому Харківському сімейному форумі. Метою заходу була популяризація сімейних традицій і цінностей на засадах партнерства та взаємоповаги, усвідомленого батьківства, підвищення престижу багатодітних сімей, рівного розподілу сімейних обов’язків та відповідальності між жінками і чоловіками.

У Панельній дискусії Першого Харківського сімейного форуму: «Сімейні цінності в житті сучасної молоді» Дем’яненко Лариса Олегівна, практичний психолог комунального закладу «Харківський інклюзивний ресурсний центр Харківської міської ради» – висвітлила тему для обговорення: «Сімейні цінності: толерантне відношення до особливих людей». Мета доповіді – формування толерантного відношення до особливих людей у сім’ї.

По завершенню Першого Харківського сімейного форуму вирішили інформувати батьківські комітети, громадські організації, заклади шкільної та дошкільної освіти про проведення заходів, що пропагандують формування та збереження сімейних цінностей, звичаїв, традицій сучасної української сім’ї, форумів, круглих столів та панельних дискусій, де можна отримати зворотній зв'язок. А також проводити семінари з навчання вчителів, вихователів, батьків роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (спеціалісти Харківського інклюзивно-ресурсного центру).