7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

Методичний виїзд до Харківської спеціалізованої школи І ступенів №177, Харківського ліцею №8 та Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19

18 лют. 2021

Методичний виїзд до Харківської спеціалізованої школи І ступенів  №177, Харківського ліцею №8 та Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19

Завданням методичного виїзду було обговорення питання щодо шляхів підвищення ефективності навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів  загальної середньої  освіти.

Під час роботи представники команди супроводу Харківської спеціалізованої школи І ступенів №177, Харківського ліцею №8 та Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 розповіли про стан та перспективи розвитку кожної дитини, яка навчається за інклюзивною формою. Також, було обговорено ефективність здійснення адаптації освітніх програм для дітей з особливими освітніми потребами, тобто трансформацію характеру викладення навчального матеріалу шляхом зміни освітніх цілей, змісту або концептуальної складності навчального завдання для кожного конкретного учня.

Директор КУ ХІРЦ Вишнева І.М. та головний спеціаліст управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Гринько Г.І. надали рекомендації для педагогічних працівників щодо роботи з дітьми із особливими освітніми потребами. Також, директор КУ ХІРЦ наголосила на необхідності співпраці, що сприятиме формуванню сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами.