19 лютого 2021 року продовжуємо тему особливостей розвитку дітей з розладами аутистичного спектра.

19 лют. 2021
19 лютого 2021 року о 14.00 продовжуємо тему особливостей розвитку дітей з розладами аутистичного спектра.

Наступна тема: «Дитина з розладами спектра аутизму в сенсорно-пізнавальному просторі». Доповідач Крівіч Анастасія Сергіївна, психолог, фахівець з сенсомоторного розвитку дитини, центру психології та логопедії Старт.

Посилання для приєднання до вебінару https://youtu.be/QKMZNerNjn4.

Більше інформації про наші вебінари за посиланням https://kharkivirc.klasna.com/uk/site/seminars.html