7 трав. 2024
Робота з батьками
В кінці квітня була проведена психологічна підтримка для батьків

12 лютого у 14.00 вебинар "Особливості розвитку пізнавальної сфери у дітей розладами аутистичного спектра".

12 лют. 2021

12 лютого 2021 року продовжили розкривати тему особливостей розвитку дітей з розладами аутистичного спектра. Цей вебінар був присвячено темі: "Особливості розвитку пізнавальної сфери у дітей розладами аутистичного спектра". Спікерами були практичні психологи Харківського ІРЦ.
Мета заходу: розглянути особливості розвитку пізнавальних процесів у дітей з РАС та особливості планування стратегій у корекційно-педагогічній роботі.
Теми, які розглядатись:
1. Актуалізація теми: дитина з розладами аутистичного спектра в освітньому просторі.
2. Визначення поняття «РАС». Сильні та слабкі сторони дітей з РАС.
3. Визначення поняття «пізнавальні процеси». Особливості розвитку пізнавальних процесів у дітей з РАС:
Пам’ять
Мислення та інтелект
Відчуття і сприйняття
Уява
4. Особливості планування стратегій у корекційно-педагогічній роботі з дітьми з РАС.
Посилання на наші вебінари ви можте знайти на офіційному сайті Харківського ІРЦ в розділі "Семінари".
посилання для перегляду цього вебінару: