Про проведення інтервізійної зустрічі

21 груд. 2018
21 грудня 2018 року на базі Харківського ІРЦ було проведено інтервізійну зустріч з командою психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами закладу дошкільної освіти № 97.

Про проведення інтервізійної зустрічі

21 грудня 2018 року на базі Харківського  ІРЦ  було  проведено інтервізійну зустріч  з командою психолого-  педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми    потребами  закладу дошкільної освіти № 97. У роботі групи  взяли участь директор Харківського  ІРЦ   Вишнева І.М.,  вчитель-дефектолог Харківського  ІРЦ   Луценко Л.Л. та  учасники команди психолого-педагогічного супроводу  ЗДО № 97: директор, вихователь-методист, вихователь,  практичний психолог, вчитель-дефектолог, логопед.

Завданнями інтервізійної групи стали створення   атмосфери для обміну досвідом  та підвищення  професійного рівня членів групи.  Були обговорені  питання та проблеми, які  виникають під час організації роботи з дітьми  з особливими освітніми потребами в інклюзивній групі. Такий професіональний досвід обміну  думками особливо  цінний, бо сприяє ефективному  аналізу відповідності  методів, що використовуються для   створення належних умов інтеграції дітей з ООП  в освітнє середовище.